אודות

פרי וירק טמרה היא אחת מסיטונאיות הירקות והפירות הגדולות ביותר במדינת ישראל,
הן במונחי פדיון והן במונחי טונאז' ובמונחי סל מוצרים.

השותפות נמצאת בבעלותו של קאסם אבו-אלהיג'א (דרך חברת קאסם נכסים), אשר פועל בתחום סיטונאות הפירות והירקות מזה כ–40 שנה. פרי וירק טמרה הוקמה בשנת 1980 כעסק פרטי בניהולו של קאסם. בשנת 1987, בעקבות ההצלחה והפריסה הרחבה של הפעילות, הוקמה שותפות בבעלות משותפת של קאסם ושל חברת תנובה, אשר מטרתה הייתה לבצע פיצול ומיקור חוץ של פעילות הסיטונאות והלוגיסטיקה של תנובה. השותפות במסגרת פרי וירק טמרה הייתה מחלוצות מודל הפיצול, ובעקבות הצלחתה הרבה הורחב המודל וכלל פעילות הסיטונאות של תנובה הועברה לשותפויות. בשנת 2003, על רקע מכירתה של תנובה, רכש קאסם את חלקה בשותפות והפך לבעלים היחיד.

שנות הניסיון הרבות מספקות לקאסם, המשמש כמנכ"ל השותפות, היכרות מעמיקה עם תחום שיווק הפירות והירקות בישראל, לרבות היכרות אישית עם מרבית מובילי הענף. המוניטין רב-השנים שלו מספק ביטחון ושקט נפשי לספקים וללקוחות, ותומך בפעילות הנרחבת של השותפות, אשר מעסיקה עשרות עובדים  ומשאיות לחלוקה אשר משווקות ומחלקות סחורה המתקבלת מכל רחבי הארץ לאזור חלוקה המשתרע ממטולה ועד קיבוץ אילות.

ערכי הסדר והיושר הם ערכי הליבה של "פרי וירק טמרה", ומנחים אותה בכל פעילויותיה.
חברת "פרי וירק טמרה" מאמינה בעבודה מול אנשים, לא מול מספרים, ושומרת על קשר מתמיד וארוך טווח מול ספקיה ולקוחותיה.
זאת ועוד: "פרי וירק טמרה" מציעה לספקיה שקט נפשי הנובע מהחוזק, הוותק, המוניטין והסדר בו היא מצטיינת, וללקוחותיה היא מאפשרת ליהנות מהמגוון הרחב, מהירות האספקה הגבוהה, הקשר האישי ואיכות המוצרים.
הדאגה להיבט האנושי בעבודה נושאת פירות גם בדמות הנאמנות הגבוהה של העובדים, המלווים את "פרי וירק טמרה" במשך עשרות שנים.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

צוות ההנהלה

קאסם אבו אלהיגא

בעלים ומנכ״ל

נידאל אבו אלהיגא

רכש בארץ ובחו״ל

נאהד אבו אלהיגא

מנהל מכירות ראשי

קובי סגל

מנהל חשבונות ראשי

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו